O nás

O projektu B2BDigital.cz

Naše MOTO – ZEFEKTIVNÍME VAŠE PODNIKÁNÍ

15+ let zkušeností v Online marketingu

Jsme 3 nadšenci do digitálního světa, online marketingu a technických aplikací. Každý z nás si prošel v tomto oboru minimálně 5 lety a nasbíral různé zkušenosti.

Jelikož vidíme, že jsou stále na českém a slovenském trhu mezery v digitalizaci firem, rozhodli jsme se spojit síly a vytvořit profesionální a jedinečnou poradenskou firmu v B2B sektoru.

David Langr

Digitální specialista

S digitálním marketingem se setkal již na vysoké škole v rámci studentského projektu a po studiu v roce 2015 nastoupil do digitální agentury Blueberry.io, díky které odstartoval svou kariéru v online marketingu.

Nyní pracuje na volné noze jako online markeťák a programátor menších webových aplikací v Python/Django, například provozuje globální portál fertilitycommunity.com.

Filip Firkal

B2B partner

V marketingu se pohybuje již od roku 2011, kde začínal na contentovém oddělení ve společnosti B2M.cz. Mimo jiné působil jako optimisation specialist pro Provident Finance, kde se primárně věnoval CRO a SEO. Byl taky marketing manažerem zodpovědným za emailing a automatizaci v online lékárně Pilulka.

Filip se specializuje primárně na Outbound marketing a SEO. U nás kompletně odpovídá za produkt B2B marketing.

Patrik Janok

Marketingový specialista

Marketingu se věnuje od roku 2014. Mezi jeho zkušenosti patří tvorba marketingových kampaní, vytváření webových stránek a budování brandu. Dnes se věnuje převážně dvěma projektům. Prodej ambulance, kde působí jako koordinátor projektu a v Bontii jako online marketing manager.

Patrik je marketingový specialista a je připraven s vámi probrat všechny aspekty digitalizace vaši firmy a nastavení procesu pro její další rozvoj.